Merkezi Uydu Sistemi Ankara

Görüntü kirliliğine merkezi uydu sistemi ankara ile son. Binanıza veya evinize merkezi uydu yaptırın yerli ve yabancı 2500’den fazla kanal izleyin.
merkezi uydu sistemi

Merkezi uydu sisteminde hangi uydular var?

Aşağıda yer alan 4 adet uydu ve platformu sadece receiver alarak, dairenize gelen kabloya bağlayıp izleye başlayabilirsiniz.

  1. Türksat
  2. Hotbird
  3. Digitürk (abone olmanız gerekir)
  4. D-smart (abone olmanız gerekir)

Apartman sakinlerinin televizyon kanallarını seyretmesi için ortak uydu sistemi kurulması gerekmektedir. Bu sistem kurulmadığı taktirde binaların dış cephesi çanak antenlerin oluşturduğu çirkin bir görüntüye sahne olmakta ve blok cepheleri delik deşik olmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için mutlaka ve mutlaka merkezi uydu sistemleri kurulumu yapılmalıdır.

Merkezi uydu sistemi nedir?

Bina, site veya apartmanlarda dairelerin, digital uydu yayınlarını tek bir sistem üzerinden faydalanmaları için kurulan, çanak kirliliğini ve maliyeti düşüren bir sistemidir.

Merkezi sistem (Tavsiye ettiğimiz) altyapısı, inşaatın boyası, sıvası yapılmadan önce sıva altı ankastre olarak uygun bir biçimde yapılmış olmasıdır.

Ancak yapımı bitmiş, sahibine teslim edilmiş binalara bu sistemi uygulamak mümkündür. Peki bu nasıl oluyor? Kablolu tv yayında olduğu gibi bir uygulama yapılmakta bu uygulama da daire giriş kapısından yada uygun görülen yerlerden kablolama işlemi yapılması suretiyle dairelere yayın hizmeti verilmektedir.

Merkezi uydu sistemi arıza !

Daire içi veya binanızda oluşan merkezi uydu arızaları için bizi arayabilir ve teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Üstelik zaman içerisinde oluşabilecek Sinyal yok, donma, çanak ayarı, santral tamiri veya eksik kanal gibi arızalarınız için haftalarca teknik servisi beklemek zorunda kalmayacaksınız. Sorunlarınız da haftanın 7 günü, aynı gün içinde yanınızdayız.