Uyducu Dikmen

Uyducu Dikmen

uyducu dikmen

Uyducu olarak Bir telefonunuz ile uyducu dikmen ekiplerimiz sizlere hızlı servis imkanı sunmaktadır. Uydu teknik servisi siz değerli müşterilerimize haftanın 7 günü uydu anten sistemleri konusunda hizmet vermektedir.

Çanak anten servisi hizmetimizde, her marka ve her model uydu tamir hizmeti vermekteyiz. Her çeşit uydu çanak anten kurulumu için bizi arayabilirsiniz. Usta eller, uzman kadro. Bütün arıza ve donanım ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde donatılmış servis araçlarımızla, dikmen semtinde hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Çanak Anten Kurulumu Dikmen

çanak anten kurulumu dikmen
Çanak anten kurulumu yaparken kullandığımız malzemelerin kalitesi kadar, montajı ve ayarları yapacak kişi de büyük önem taşımaktadır. Satın aldığımız uydu anten malzemeleri ne kadar kaliteli ve performanslı olursa olsun, dikmen çanak anten montajı yapacak kişinin yeterli teknik donanıma ve konuda yeterince tecrübeye sahip olmaması sistemden alacağımız performansın çok aşağılarda kalmasına sebep verecektir.

Küçük bir örnek vermek gerekirse; lnb ayarında yapılacak 1-2 milimetre hata anten performansında %15 20 oranında bir kayıp yaratacaktır. Bu kayıpların engellenmesi ve mükemmel ayar yapılması ise sadece satlook cihazı ile mümkün olabilmektedir.

Milimetrik hataların bile inanılmaz derecede büyük performans kayıplarına sebep olduğu uydu montajında, tecrübe, profesyonellik ve profesyonel ekipman anten ayar cihazı satlook en önemli noktaları oluşturmaktadır.

Merkezi Uydu Sistemi Dikmen

merkezi uydu sistemi dikmen
Binalarda çatılara, balkonlara ve dış cephe duvarlara takılmış olan bireysel çanak antenler çok büyük bir görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Görüntü kirliliğinden kurtulmanın tek yolu ise ortak kullanımlı merkezi uydu sistemi kurmaktır.

Merkezi uydu sistemi kurulacak olan binalarda çatıya, ihtiyaçlara göre 2 veya 3 adet çanak anten kurulur. Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bağlantıları yapılır.

Daire sayılarına göre santraller (Multiswitch) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur. Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar.

Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alıcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz. Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir.

Uydu Servisi Dikmen

  • uyducu
  • çanak anten kurulumu
  • uydu kurulumu
  • uydu servisi
  • çanak anten ayar
  • merkezi uydu sistemi
  • frekans güncelleme
  • çanak anten tamircisi

Konusunda deneyimli uydu servisi profesyonel ekiplerimiz tarafından profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uydu Kurulumu Dikmen

uydu kurulumu dikmen
Müşterilerimize en iyi hizmeti Uydu kurulumu DİKMEN için, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği üst düzeye çıkarmıştır. Hassas ve modern Uydu teknolojisi, tamiri, kurulumu, montajı süreci üzerindeki amaç, hızlı, yüksek kaliteli ve garantili hizmetimizin teminatıdır.

Uyducu dikmen 0507 933 1627 – Evet biz siz değerli müşterilerimiz için çalışıyoruz.